Yücel ve Ekibinden Dev Yürüyüş


Alanya Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Başkan Adayı Adem Murat Yücel, 23 Mart Cumartesi günü saat 14.00’de seçim yürüyüşünü gerçekleştirdi.

31 Mart Yerel Seçimleri öncesi Cumhur İttifakı’nın Başkan Adayı olan Yücel, saha çalışmaları kapsamında 23 Mart Cumartesi günü dev bir seçim yürüyüşü yapıldı. 2014 seçimlerinde ‘Büyük Alanya Yürüyüşü’ sloganıyla yaptığı yürüyüşte Başkan Yücel’e merkez, belde ve köylerden binlerce vatandaş destek vermişti. Cumartesi günü saat 14.00’de Alanya Öğretmenevi önünden başlayan olan dev yürüyüş vatandaşlardan çok büyük ilgi topladı, İskele Şelale önünde sona erdi.

Yürüyüş sonrası konuşan Başkan Yücel şunları söyledi: “Bugün Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu, milletvekillerimiz, il ve ilçe başkanlarımız ve ittifakımızın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel bizlerle. Yürüyüşümüze katılamayan ancak derdi Alanya olan partili partisi tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum, desteklerini bekliyorum. Alanyamız hep birlikte çağ atlattık. Sevginiz, vefanız, güveniniz için sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Sizin için durmadan çalıştık, Alanya’ya yapılamaz denilenleri yaptık. Vizyonu, tecrübeli ve güçlü ekibimizle 82 projemizle bir dünya kenti Alanya için kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sizlere seçim döneminde ne söz verdiysek bu meydanlardan ne dediysek hepsini yaptık. Başımız dik alnımız açık. Bundan sonra da birlikte çalışacağız. Birlikte yöneteceğiz. Alanya’ya 82 yakışır diyerek açıkladığımız projelerimizi gerçeğe dönüştüreceğiz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Bize oy verenlerin de vermeyenlerin başkanı olduk.

No Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir